akadémia pre rozvoj intelektu LIPTOV

zábavné učenie / moderné štúdium / šťastné detstvo / spokojní rodičia

Čo je AMAkids a s čím prichádza na Liptov?

AMAKIDS je najväčšia akadémia pre rozvoj intelektu v Európe, ktorej rozvíja intelektuálny potenciál detí už od útleho veku. Počas 10 rokov svojho pôsobenia založila viac ako 1000 vzdelávacích centier v 27 krajinách sveta. Vyše 5000 vyškolených lektorov poskytuje služby pre viac ako 300 000 študentov.

Od roku 2024 začne pôsobiť už aj na Liptove. Naším cieľom je poskytovať vzdelávanie a tréning deťom (5+) a mládeži, postupne aj dospelým a seniorom, v našom regióne. Team AMAkids Liptov spúšťa od januára 2024 bezplatné ukážkové hodiny.

AMAkids na Liptove našlo svoje zázemie v priestoroch centra  FUN FABRIC v Liptovskom Mikuláši. Začíname MENTÁLNOU ARITMETIKOU, postupne budeme otvárať ďalšie programy - MEMORIKA, LIBERIKA, RUBIKA,  ale aj ČITARIKA - príprava predškolákov.

S AMAkids deti ľahko absorbujú nové informácie a jedinečné zručnosti. Zvyšuje sa rýchlosť vnímania a zlepšuje sa pamäť. Deti sú sústredenejšie, rýchlejšie zvládajú domáce úlohy, zlepšujú si známky v škole, stúpa ich sebavedomie.

V AMAkids trénujeme mozgu hrou a zábavou.

Doprajte deťom učenie bez memorovania a moderné štúdium
v novom centre AMAkids LIPTOV.

Kurzy vykonávajú kvalifikovaní odborníci a certifikovaní lektori. Pracujeme so špeciálnou platformou
s hrami, ktoré majú svoj jedinečný dizajn, zvuky a animácie. To deti veľmi baví a prepájanie mozgových hemisfér prebieha hravou a veľmi príťažlivou formou. 

 

MENTÁLNA ARITMETIKA
je základný a pilotný produkt AMAkids.

MENTÁLNA ARITMETIKA - štart

Metóda vyvinutá na základe mentálnych aritmetických výpočtov, ktorou dosahujeme maximálnu rýchlosť vnímania a spracovania informácií. Cieľom kurzu je vyvážený rozvoj oboch mozgových hemisfér, vďaka vizualizácii výpočtov na abakuse.

Nejde však len o počítanie. Je to cesta k mnohým benefitom do života. Dieťa prirodzene a ľahko kultivuje analytické myslenie, zlepšuje sa koncentrácia, cibrí logika, predstavivosť, pamäť a  kreatívne myslenie. Deti nadobúdajú dôveru v svoje sily, začnú si uvedomovať zodpovednosť a nezávislosť.

UKÁŽKOVÉ LEKCIE

Kurzy už začali, ale stále otvárame nové skupiny. Bezplatné ukážkové hodiny, môžete navštíviť kedykoľvek. - stačí sa prihlásiť. 

Stretnutie trvá cca 45 minút, za účasti detí aj rodičov v AMAkids centre v Liptovskom Mikuláši.
(Fun Fabric, areál TESCA, pri kobercoch TREND ) 

Kliknite na tlačítko, vypíšte krátky dotazník a my vás budeme kontaktovať s upresňujucími informáciami.

Zázrak zvaný ABAKUS

Je to staroveké počítadlo, v modernom svete považované za významné svetové kultúrne dedičstvo.

Abakus je rodičom modernej kalkulačky, s tým rozdielom, že kalkulačka nerozvíja inteligenciu a neprinúti človeka premýšľať. Abakus trénuje mozog, prepája komunikačné neuróny medzi ľavou a pravou hemisférou. Rovnakou mierou tak prispieva k rozvoju inteligencie aj tvorivosti.

Práca s ním je zábavná a magicky príľažlivá. Verte tomu, že chytí za srdce nie len vaše deti, ale aj vás.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Unikátna on-line PLATFORMA

Deti majú prístup k jedinečnej online platforme, ktorá je prispôsobená detskému klientovi, je vizuálne pútavá, jednoduchá a zábavná. Štúdiom ich sprevádza virtuálny kamarát Maximus, ktorý každú správne vyriešenú úlohu ohodnotí veselým povzbudením.

Deti plnia aritmetické výpočty a súbežne sa hrajú. Trénujú mozog a ani si to neuvedomujú, pretože získavajú body a budujú virtuálny domček s vybavením. Aplikujeme tak do života detí Školu hrou, ktorá formuje tvorivosť, ambicióznosť, základy pre ekonomické stratégie atď.  

___________________________________________

Platforma je skvelým pomocníkom aj pre samotných lektorov a taktiež slúži na komunikáciu s rodičmi. Učiteľom umožňuje dokonalé monitorovanie pokroku študentov, pomáha im ľahko zistiť výsledky študentov a určiť, na čo sa majú počas vyučovacej hodiny zamerať.

CENTRUM

AMAkids LIPTOV

Predstavujeme vám novootvorené útulné AMAkids centrum LIPTOV priamo v Liptovskom Mikuláši, ktoré vzniklo v priestoroch FUN FABRIC. Toto miesto je ako stvorené pre prácu s deťmi. 

AMAkids tu našlo full servis pre svoju činnosť. Deti majú kľud na štúdiium a plné sústredenie. K dispozícii máme projektor, flipchart, učiteľský abakus, priestor na pohybové aktivity, neuro rozcvičky, nácviky na podlahovom abakuse a pod.

Počas prestávok sa deti môžu rozptýliť originálnymi animáciami, ktoré dopĺňajú AMAkids metódu vzdelávania.

Tu sa stretávame a v malých skupinách pod vedením skúseného trénera študenti zažívajú tie najkrajšie chvíle pri učení. Tak, ako to v novom ponímaní vzdelávania má byť.

ADRESA: Kamenné pole 4558/12, Liptovský Mikuláš. Nájdete nás na začiatku nákupnej zóny TESCO pri kobercoch TREND.

AMAkids Slovensko

Sme súčasťou AMAkids SLOVENSKO.
Podrobné informácie o spoločnosť si môžete prezrieť aj na stránkach AMAkids SLOVENSKO.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach, hlavne na INSTAGRAME a nazrite do zákulisia našeho centra.
Videá, storky aj priame prenosy z príprav a budovania centra pre rozvoj detí na Liptove.

Veríme, že tu uvidíte aj s svoje deti.

Tešíme sa na vás !

sledujte nás na sociálnych sieťach

UKÁŽKOVÉ HODINY

Nové kurzy otvárame
v septembri 2024

✓ MENTÁLNA ARITMETIKY
✓ MEMORIKA
✓ LIBERIKA
✓ AMAENGLISH
✓ PRÍPRAVA DO ŠKOLY

* * *

počet miest na jednotlivé programy je obmedzený