on-line štúdium

SKVELÁ SPRÁVA

Naša metodika AMAkids umožňuje študovať MENTÁLNU ARITMETIKU aj ON-LINE.

Ako to funguje on-line?

Vaše dieťa dostane plnohodnotné lekcie a kompletný balík informácií.
Učíme podľa metodického plánu ako pri normálnom štúdiu, ale hodiny sú kratšie a menej interaktívne. Na druhú stranu posun na hodinách je rýchlejší a prístup k študentom individuálnejší.

 

Výhody on-line štúdia

 • POHODA A BEZPEČIE
  Študujete z pohodlia svojho domova, v príjemnom domácom prostredí, kde je všetko poruke, kde si môžete vytvoriť študijný kútik presne podľa vašej chuti. Dieťa máte zároveň plne pod kontrolou.
 • ÚSPORA ČASU
  Čas je skutočne cennou komoditou a preto s ním treba rozumne hospodáriť. Pri on-line štúdiu tento princíp plne docení dieťa, aj rodič. Štúdium ukrojí len čistý čas strávený lekciou s lektorom, pretože odpadnú zbytočné prestoje a čakania.
 • ÚSPORA PEŇAZÍ
  Kurzy on-line sú lacnejšie ako štúdium v centre. Navyše ušetríte aj na doprave. Možno sa to nezdá, ale rodinný rozpočet uchránite o značný finančný obnos tým, že nemusíte nikam dochádzať a míňať peniaze za dopravu, či pohonné látky.
 • MENEŽMENT DOMÁCNOSTI
  Do organizácie voľnočasových aktivít detí sú často zapojení viacerí členovia rodiny - najmä starí rodičia. Tentokrát si môžu vydýchnuť, pretože celý proces zmenežujete pod jednou strechou.

Pre koho odporúčame on-line štúdium

On-line štúdium nie je menejcenná náhrada klasického kurzu v centre. Naopak, pre niektoré skupiny detí môže byť oveľa užitočnejšie a prínosnejšie. Takýto druh štúdia je ideálny

✓ pre staršie deti (13+), ktoré by sa mohli pri štúdiu v centrách s menšími deťmi už nudiť. On-line skupiny sa snažíme komponovať s rovesníkmi ich úrovne.

✓ pre veľmi vyťažené deti, ktoré si ťažko nájdu prienik vo svojom náročnom rozvrhu plnom povinností, ale napriek tomu veľmi chcú s nami študovať.

✓ pre deti čo bývajú ďaleko a chcú navštevovať hodiny nášho centra a spolupracovať priamo s našimi lektormi.

Ako to vyzerá na on-line lekcii?

 • VIDEO LEKCIE
  Lektor komunikuje s deťmi cez bezplatnú aplikáciu ZOOM. Sme prepojení obrazom aj zvukom, niektoré časti lekcie sú obohatené videonahrávkami, alebo streamované cez našu platformu. V prípade potreby používame druhú kameru, ktorá sníma lektorkine ruky, aby dieťa perfektne videlo prácu s abakusom. Je to, ako keby sme sedeli vedľa seba a vzájomne komunikovali.
 • DĹŽKA LEKCIE
  Lekcie prebiehajú pravidelne 1x do týždňa a trvajú 30 - 45 minút, podľa počtu detí v skupinke a náročnosti témy.
 • SKUPINY
  Pri on-line štúdiu tvoríme maličké skupinky detí a pokiaľ to je možné, spájeme ich podľa veku. Maximálny počet detí v jednej skupinke je 5.
 • ZÁŽITKOVÉ UČENIE
  Rovnako, ako živé lekcie, aj tie on-line sú pretkávané hrou a motivačnými prvkami. Nechýbajú neurorozcvičky, cyklická hra AMAland, či súťaž SUPERTIME. Úspech a žiadaný efekt štúdia je podmienený domácimi neurotréningami, ktoré si deti plnia medzi on-line lekciami cez platformu, na ktorú majú neobmedzený prístup.
 • POMÔCKY A TECHNICKÉ VYBAVENIE
  Na štúdium potrebujete počítač, internet a nainštalovanú free aplikácie ZOOM. Pracovať budeme aj s AMAkids aplikáciami, súčasťou ktorých je virtuálny abakus. Fyzický abakus Vám pošleme poštou pred začiatkom kurzu, po uhradení kurzovného. Posledné, čo požadujeme je zdravá disciplína, vždy dobrá nálada a chuť trénovať vlastný mozog 🙂

sledujte nás na sociálnych sieťach